Oferta wynajmu samochodów Europcar
Oferta wynajmu samochodów Europcar

24 września 2013 przez Europcar Polska · 1 odpowiedź

Wynajem samochodów dla firm

NB39_IMG_3954, Wynajem samochodów dla firmSzukasz alternatywy dla leasingu? Wyjeżdżasz na spotkanie biznesowe? Planujesz rozwój firmy lub projekty z dala od jej siedziby? W Europcar stworzyliśmy specjalne ułatwienia dla Klientów biznesowych

Zbędne formalności oraz chroniczny brak czasu są zmorą każdego przedsiębiorcy. Aby oszczędzić trudu właścicielom firm, proponujemy przystąpienie do programu „Privilege”. Bezpłatne karty płatnicze „Privilege” umożliwiają odbiór auta bez kolejki i dodatkowej dokumentacji w każdym z 13 000 oddziałów Eropcar. Wystarczy przedtem zarezerwować samochód przez telefon, e-mail lub online. Płatność odbywa się równie szybko – akceptujemy przelewy, e-vouchery lub e-mail vouchery. W konsekwencji, cały proces rezerwacji, odbioru i zapłaty za samochód skróciliśmy do minimum.

O komfortową współpracę przedsiębiorstw z Europcar dba wybrana osoba z naszego zespołu, która służy radą i pomocą w kwestii wynajmu samochodu dla firm. Udostępniamy pełną historię wynajmu oraz raportujemy tak często, jak zażyczy sobie tego Klient (miesięcznie, kwartalnie).

Wyjazd w interesach z Europcar zapewnia pełną swobodę planowania – gdy jesteś mobilny, jesteś bardziej elastyczny. Naszymi partnerami jest aż 25 linii lotniczych, więc oddziały Europcar znaleźć można na każdym większym lotnisku. Wynajem samochodu dla firm wiąże się też z atrakcyjnymi promocjami w sieciach hotelowych.

Jeśli auta potrzebujesz nie tylko w delegacji, ale i w codziennej działalności firmy, zainteresuje Cię oferta wynajmu średnioterminowego. Łączy on zalety wynajmu krótko- i długoterminowego – jest tańszy niż opłaty za wynajem w systemie dziennym, a jednocześnie nie tak zobowiązujący (trwa od 1 do 23 miesięcy). Europcar odpowiada za serwisowanie i obsługę techniczną, gdy ty cieszysz się usługą rent a car na miarę potrzeb firmy. To znakomita alternatywa dla leasingu – pozbawiona opłaty wstępnej, bez procedur oraz wieloletnich zobowiązań.   

 

{ 0 odpowiedzi… dodaj teraz swój komentarz }

Zostaw komentarz

*

{ 1 trackback }

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: