Oferta wynajmu samochodów Europcar
Oferta wynajmu samochodów Europcar

24 lipca 2017 przez Europcar Polska · 0 odpowiedzi

Wymarzony kompakt na wakacyjny wynajem – opel. Wypożycz nową astrę i zwiedzaj Polskę!

wakacyjny wynajemWśród nowości flotowych Europcar niedawno pojawił się opel astra V 1.4 Turbo. Ci, którzy znają jego poprzednie wcielenie – mogą się pozytywnie zaskoczyć. Nowa generacja jest lżejsza, szybsza i bardziej nowoczesna. Wprost wymarzone auto na wakacyjny urlop.

Samochody opel astra możecie wypożyczyć w każdej placówce Europcar, w tym również we wszystkich większych miastach Polski. Wynajem samochodu opel astra możliwy jest więc np. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu czy Gdańsku. Wystarczy, że podczas rejestracji wybierzecie czas podróży, model i lokalizację, w której zamierzacie odebrać auto.

Jeżeli planujecie wycieczkę nad Morze Bałtyckie, możecie zarezerwować samochód w jednej z naszych gdańskich placówek. Jedna z nich znajduje się na lotnisku, a druga przy ulicy Podwale Staromiejskie 94/95 (Sprawdź opel astra Gdańsk). Miasto choć jest perełką samą w sobie, to jednak stanowi również bazę wypadową do Skandynawii. Bardzo popularne są np. wycieczki promem do Szwecji wraz z transportem samochodu.

Tych, którzy tego lata planują eksplorować stolicę Polski, zapraszamy do naszych trzech wypożyczalni Europcar. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: Modlin i Lotnisko Chopina. Trzecia natomiast znajduje się w dogodnej lokalizacji w centrum miasta, w sąsiedztwie Hotelu Sobieski przy ul. Artura Zawiszy 1 (Zarezerwuj opel astra Warszawa).

Jeżeli zechcecie odwiedzić Dolny Śląsk i podróżować po regionie samochodem, to najbliższym punktem wynajmu Europcar będzie Wrocław. Placówka znajduje się przy Lotnisku na ul. Skarżyńskiego 36 w pobliżu autostradowej obwodnicy miasta. (Przeczytaj więcej o opel astra Wrocław).

Jeśli podczas urlopu zamierzacie skierować swoje kroki do Wielkopolski, radzimy zajrzeć do naszej placówki ulokowanej w Porcie Lotniczym Poznań-Ławica. Wypożyczalnia Europcar znajduje się przy trasie prowadzącej bezpośrednio do najważniejszych punktów miasta: centrum i Dworca PKP, a także przy drodze wylotowej na Berlin i Warszawę (Sięgnij po szczegóły oferty opel astra Poznań).

Zainteresowanych wynajęciem samochodu opel astra, odsyłamy do naszej zakładki Oferta. Tam znajdziecie wszystkie potrzebne informację.

{ 0 odpowiedzi… dodaj teraz swój komentarz }

Zostaw komentarz

*

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: