Oferta wynajmu samochodów Europcar
Oferta wynajmu samochodów Europcar

7 stycznia 2016 przez Europcar Polska · 1 odpowiedź

Wybierz się na ferie do Niemiec z Europcar!

ferie zimowe, ferie w Niemczech

Kiedy myślimy o feriach zimowych za granicą, myślimy o Szwajcarii, Włochach czy Austrii. Jest jednak kraj, który znajduje się o wiele bliżej od naszych granic, a oferuje amatorom sportów zimowych równie wiele. To Niemcy, nasz zachodni sąsiad. Przekonajcie się,  dlaczego warto wybrać się tam na zimowisko.

Dużą popularnością cieszą się ośrodki narciarskie w regionie Harz. Znajduje się on w środkowych Niemczech i rozciąga się od Alp aż do doliny Dunaju. Hercyński system górski zachwyca swym pięknem i stanowi wyzwaniem dla zarówno dla turystów, jak i zaawansowanych wspinaczy. Najwyższym szczytem w pasmie Harz jest Brocken, który mierzy 1141 m n.p.m.

Jeżeli chodzi o ośrodki narciarskie to region ma się czym pochwlić. Najbardziej popularnymi miejscami są: Altenau, Bocksberg czy Braunlage Wurmberg, ale w Harz aż roi się od kurortów. Stanowią one nie tylko bazę noclegową, ale stanowią także istne parki rozrywki dla pasjonatów sportów zimowych.

Oprócz tras dla narciarzy jest tutaj również wiele obiektów dla snowbordzistów. Jednym z ciekawszych jest funpark usytuowany na Sonnenberg. Przeszkody, które się w nim znajdują: boxy, poręcze czy kickery gwarantują solidny trening oraz świetną zabawę na cały dzień.

W tym roku Europcar przygotował specjalną ofertę dla osób chcących wypożyczyć samochód w Niemcech. Jeżeli planujesz wyjazd na zimowisko do końca marca 2016 r. to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że złożysz rezerwację do 24 stycznia. Szczegóły na stronie internetowej wypożyczalni Europcar.

{ 1 komentarz… przeczytaj go poniżej albo dodaj swój komentarz }

Marian Luty 4, 2016 o 10:50

Być może się wybiorę, dzięki! 😀

Odpowiedz

Zostaw komentarz

*

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: