Oferta wynajmu samochodów Europcar
Oferta wynajmu samochodów Europcar

7 lipca 2015 przez Europcar Polska · 0 odpowiedzi

Weekend Francuski w Warszawie

Bez tytułu, Weekend FrancuskiEuropcar Polska jest partnerem weekendu Francuskiego w Warszawie, który odbędzie się w dniach 11 – 12 lipca.

 

Harmonogram wydarzenia: 

Bal francuski, 11 lipca, Endorfina, start o 19.00

W sobotę 11 lipca w restauracji Endorfina przy ul. Foksal 2, odbędzie się Bal francuski – świetna okazja do zabawy we francuskim stylu w samym sercu Warszawy!

Zapewniamy: bufet z pysznymi daniami kuchni francuskiej, wyborne wina i open bar, doskonałe koktajle przygotowane przez partnerów wydarzenia, a także muzykę i zabawę taneczną do rana. Odbędzie się również koncert piosenki francuskiej Chrisa Schittulli oraz pokaz barmański w stylu flair przygotowany przez wielokrotnych mistrzów świata z Flair Factory.

Bilety w przedsprzedaży – w cenie 100 pln za osobę – dostępne są już w restauracji Endorfina, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.30 – 20.00 i w weekendy w godzinach 12.00 – 20.00. W dniu wydarzenia bilety w cenie 130 pln.

Więcej informacji lub na facebooku.

Bal_francuski_1 Bal_francuski_2

Święto Francji w Parku Skaryszewskim, 12 lipca, od 12.00

W niedzielę 12 lipca zapraszamy do Parku Skaryszewskiego, gdzie od godz. 12.00 na wszystkich spacerowiczów czekać będzie prawdziwe francuskie Miasteczko, a w nim mnóstwo atrakcji dla całej rodziny! 3. warszawski finał konkursu Piosenki Francuskiej, 2. edycja malowania muralu w przejściu podziemnym pod Rondem Waszyngtona, pokazy mody, live cooking w wykonaniu Davida Gaboriaud, parada buldożków francuskich, gra miejska, strefa sportowa, strefa gastronomiczna, koncert zespołu Avenue oraz wiele, wiele innych! Razem postarajmy się odtworzyć atmosferę wyjątkowo hucznych obchodów święta narodowego Francji w Warszawie! Wydarzenie zakończy się o 20.00. Wstęp wolny.

Więcej informacji lub na facebooku.

Swieto_francji_1-1 Swieto_Francji_2-1

Europcar Polska Serdecznie Zaprasza! 🙂

 

{ 0 odpowiedzi… dodaj teraz swój komentarz }

Zostaw komentarz

*

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: