Oferta wynajmu samochodów Europcar
Oferta wynajmu samochodów Europcar

20 listopada 2013 przez Europcar Polska · 0 odpowiedzi

Ucieczka przed zimą – listopadowy wyjazd na Wyspy Kanaryjskie

100903519_1, Wyspy KanaryjskieA gdyby tak sprawić sobie przyspieszony prezent gwiazdkowy? U progu Nowego Roku nadarza się okazja, by wypocząć i nabrać sił w najbardziej słonecznym miejscu Europy. Rezerwując do pierwszego grudnia samochód na Wyspach Kanaryjskich, na dobry początek urlopu otrzymasz od Europcar 10% zniżkę na wynajem.

Wyspy Kanaryjskie szczycą się łagodną pogodą, która sprzyja wypoczynkowi w wiosenno-letniej aurze przez cały rok. Grudniowe temperatury sięgają dwudziestu kilku stopni.

Zmotoryzowani będą mogli w pełni docenić uroki El Hierro, La Palmy, Gomery, Teneryfy, Gran Canarii, Fuerteventury czy Lanzarote – wypożyczalnie Europcar znajdziemy na każdej z siedmiu wysp archipelagu. Poruszanie się samochodem w jego obrębie jest najszybszym i najwygodniejszym rozwiązaniem jeśli pragniemy dobrze wykorzystać czas, dzieląc pobyt między plażowanie, zwiedzanie czy sport.

Krajobraz poszczególnych wysp jest do siebie podobny. Surowe, wulkaniczne wzgórza poprzecinane pasmami lasów, typowo śródziemnomorskie budynki o pobielanych ścianach, wybrzeże Oceanu Atlantyckiego – to widok wszechobecny. Każda wyspa różni się jednak atmosferą. Tym, którzy woleliby uciec od zgiełku spodobają się niewielkie kurorty El Hierro lub Gomery. Aktywni wybiorą zapewne Fuerteventurę z jej bogatą ofertą skierowaną do miłośników sportów wodnych – surfingu, nurkowania czy wędkowania. Na fanów nocnego życia czekają kluby i bary Teneryfy oraz Gran Canarii.

Dysponując samochodem z łatwością opracujemy własną ścieżkę uwzględniającą najciekawsze kanaryjskie atrakcje. W planach nie powinno zabraknąć mierzącego niemal cztery tysiące metrów wulkanu Teide, obserwatorium astronomicznego w La Palmie, mekki windsurferów – piaszczystej Playa de Sotavento czy objętych ochroną UNESCO lasów wawrzynowych w Parku Narodowym Garajonay.

Rezerwacji pojazdu w ramach oferty promocyjnej można dokonać do pierwszego grudnia. Gotowy do odbioru samochód będzie czekał do piętnastego grudnia we wskazanej w zamówieniu wypożyczalni Europcar na terenie Wysp Kanaryjskich. 

{ 0 odpowiedzi… dodaj teraz swój komentarz }

Zostaw komentarz

*

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: