Oferta wynajmu samochodów Europcar
Oferta wynajmu samochodów Europcar

18 września 2014 przez Europcar Polska · 0 odpowiedzi

Targi motoryzacyjne w Polsce

gadżety samochodowe, Targi motoryzacyjneOferta targów motoryzacyjnych w Polsce jest bogata. Wystawy trwają przez cały rok i wypełniają kalendarz miłośników motoryzacji po brzegi. Skorzystać z nich mogą zarówno klienci prywatni, jak i związani z branżą. Targi są adresowane do wielbicieli samochodów, jednośladów, pojazdów militarnych oraz zabytkowych. Możliwości jest wiele.

Największymi a zarazem cieszącymi się największą popularnością targami w Polsce są międzynarodowe pokazy Motor Show w Poznaniu. Impreza gromadzi wystawców z całej Europy. Podczas tegorocznej edycji targi odwiedziło prawie 100 tysięcy osób. Na Motor Show znajdą cos dla siebie zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Tłumy przyciągają zwłaszcza: polskie premiery samochodowe, salon caravaningowy oraz pokazy na torach offroad’owych. Uczestnicy targów podczas Motor Show każdorazowo poznają także zwycięzców plebiscytu Super Moto.

Inną imprezą tego typu są targi 3TM w Trójmieście. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 26–28 września, a więc mają Państwo szansę jeszcze w niej uczestniczyć. Odwiedzający mogą zapoznać się z ofertami najlepszych dealerów samochodowych w Polsce oraz innych firm z branży motoryzacyjnej. Targi 3TM są skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i branżowych. Szczególnie ciekawą propozycją są konferencje dotyczące m. in.: zarządzania flotą, zmian w prawie oraz nowości motoryzacyjnych.

Natomiast wybierając się na Auto Land Expo w Ostródzie można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu – zaliczyć targi motoryzacyjne oraz weekend na Mazurach. Tegoroczna, już szósta edycja, obfitowała w wiele atrakcji m. in. pokazy driftu i stuntu, wystawę aut ekskluzywnych oraz korzystanie z symulatorów rajdów. Targi w Ostródzie to również okazja do posłuchania opinii eksperckich oraz zapoznania się z nowinkami.

Małopolska również ma swoje targi – Moto Show w Krakowie od lat cieszy się popularnością. Podczas imprezy prezentowane są zarówno pojazdy standardowe, jak i oryginalne – pokazowe lub tuningowane. Fani ekstremalnej jazdy także mają co podziwiać. Dodatkową atrakcją targów są zawsze spotkania i rozmowy z kierowcami rajdowymi oraz specjalistami z branży motoryzacyjnej.

Wielbicielom jednośladów polecamy Warszawski Bazar Motocyklowy organizowany jesienią. Oprócz sprzedaży i kupna pojazdów możliwe jest także nabycie części zamiennych, akcesoriów oraz odzieży motocyklowej. Na targach przewidziane są także atrakcje dla zainteresowanych militariami oraz autami zabytkowymi.

Zachęcamy wszystkich do udziału w targach motoryzacyjnych. Pasjonatów z pewnością usatysfakcjonują i wyposażą w nową wiedzę, a laików być może zainteresują. Ci, którzy jeszcze nie odwiedzili żadnych pokazów, mają szansę nadrobić zaległości jesienią lub z początkiem następnego sezonu.

{ 0 odpowiedzi… dodaj teraz swój komentarz }

Zostaw komentarz

*

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: