Oferta wynajmu samochodów Europcar
Oferta wynajmu samochodów Europcar

23 października 2013 przez Europcar Polska · 0 odpowiedzi

Sprawdź jakie są dodatkowe opcje przy wynajmie samochodu

1088x468_HP_BIG_Checkout_2, fotelik dla dzieckaKto powiedział, że jazda wynajętym autem nie może sprawiać przyjemności? Rzeczywiście, o wypożyczeniu samochodu decydują zwykle względy praktyczne, ale to nieprawda, że musisz rezygnować ze swoich przyzwyczajeń. Pewne udogodnienia, takie jak ubezpieczenie czy fotelik dla dziecka są wręcz wskazane, jeśli zależy Ci, aby bezpiecznie dotrzeć do celu.

Przed Tobą dłuższa trasa? Pomyśl o dodatkowym ubezpieczeniu, zwłaszcza w przypadku podróży za granicę. Biorąc pod uwagę, że taka wyprawa oznacza nieraz całe dnie spędzone na nieznanych Ci drogach w otoczeniu kierowców o zwyczajach odmiennych od tych, do których przywykłeś, kolizja jest podwójnie prawdopodobna i podwójnie stresująca.  W Europcar pakiet OC + AC wliczamy w cenę wynajmu samochodu, ale zalecamy zakup ubezpieczenia całkowicie znoszącego odpowiedzialność z tytułu uszkodzenia pojazdu (pytaj o ubezpieczenie SCDW) oraz ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków (PAI). Opłata nigdy nie idzie na marne. Dotarłeś do celu bez problemów? Zapewne, nie bez znaczenia był komfort psychiczny jaki zapewniło Ci ubezpieczenie.

O ile zakup ubezpieczenia odkładamy często na później (na swoje nieszczęście), o tyle fotelik dla dziecka to wydatek pierwszej potrzeby. Mało kto, jest na tyle lekkomyślny, by podróżować bez niego – nieistotne czy własnym, czy wynajętym samochodem. Niemal wszystkie nasze wypożyczalnie dysponują fotelikami dla dzieci dostosowanymi do wieku, wzrostu i wagi. Zadowolenie najbardziej wymagających pasażerów to wstęp do udanej podróży.

Nie wyobrażasz sobie jazdy bez GPS? Nie rezygnuj z funkcjonalności wszechwiedzącej technologii. Przy wynajmie samochodu możesz uwolnić pasażera od obowiązków pilota, rezerwując wcześniej w Europcar wielojęzyczne urządzenie firmy Tom Tom.

Jeśli rozważasz weekendowy wypad w góry, zastanów się nad łańcuchami, których też nie zabrakło w naszej ofercie. Łańcuchy samochodowe to nie tylko ostatnia deska ratunku w sytuacji awaryjnej – dzięki nim uciekniesz także w miejsca, dalekie od turystycznego gwaru.

Pamiętaj – diabeł tkwi w szczegółach! J Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej! Wszystkie dodatkowe opcje są widoczne podczas procesu rezerwacji samochodu!

{ 0 odpowiedzi… dodaj teraz swój komentarz }

Zostaw komentarz

*

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: