Oferta wynajmu samochodów Europcar
Oferta wynajmu samochodów Europcar

17 maja 2013 przez Europcar Polska · 0 odpowiedzi

Specjalne oferty Europcar w innych krajach

17, oferty EuropcarCzy wiesz w ilu krajach Europcar ma swoje placówki? W 170. A w każdym z nich czekają na Ciebie wyjątkowe promocje. Warto mieć to na uwadze, planując  zagraniczny wyjazd (tym bardziej, że Europcar oferuje możliwość rezerwacji online, co stanowi znaczne ułatwienie i ogranicza zbędny stres już po przybyciu do danego państwa). Szczególnie interesujące wydają się być trzy oferty z miejsc stanowiących niezmiernie popularne urlopowe destynacje.

 

Wielka Brytania!

Londyn jest jednym z najbardziej popularnych miast świata. Każdego roku ciągną do niego setki tysięcy Polaków, nie tylko w celach turystycznych, ale również biznesowych. Poniższa oferta może więc zainteresować wielu. Osoby, które zarezerwują samochód do 31 maja br. otrzymają aż do 25% zniżki na wynajem. Innymi słowy zapłacą tylko ¾ podstawowej ceny! Po szczegóły zapraszamy tutaj.

 

Buenos Aires?

Wybierasz się do Argentyny? W ramach przerwy od kursu tanga, udaj się na samochodową wycieczkę. Nie zapomnij tylko jak najszybciej zarezerwować auta! Dokonując do 31 maja rezerwacji online, za wypożyczenie pojazdu zapłacisz  aż 15% mniej.  Zainteresowany? Sprawdź więcej.

 

Norwegia

A gdyby tak podróż wzdłuż fiordów? Wyprawa do Norwegii wcale nie musi być strasznie droga. Dzięki specjalnej weekendowej promocji, wypożyczając samochód w piątek w południe  i korzystając z niego przez trzy dni – tj. do najbliższego poniedziałku, zapłacisz około 580 zł za dzień. Zważywszy na ogólnie wysokie ceny w krajach skandynawskich, ta oferta, to prawdziwa perełka! Sprawdź szczegóły!

 

Europcar, to nie tylko Polska. Nie zapominaj o tym, planując swoje zagraniczne eskapady. Na całym świecie czekają na Ciebie tysiące ofert godnych Twojej uwagi!

{ 0 odpowiedzi… dodaj teraz swój komentarz }

Zostaw komentarz

*

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: