Oferta wynajmu samochodów Europcar
Oferta wynajmu samochodów Europcar

13 lutego 2018 przez Europcar Polska · 0 odpowiedzi

Samolot plus samochód, czyli dlaczego warto podróżować dwoma środkami transportu

Jakim środkiem lokomocji najlepiej podróżować skoro: na drogach korki, na kolei opóźnienia, a na lotniskach odprawy? Okazuje się, że jest na to sposób. Podróżowanie kilkoma środkami lokomocji.

Tanie latanie

W ostatnich latach polskie lotniska odnotowują coraz większą liczbę lotów krajowych. Dzięki sprawnej organizacji oraz tańszym biletom Polacy chętniej podróżują po kraju samolotem. Obecnie w Polsce funkcjonuje 15 portów lotniczych: w Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie, Katowicach, Bydoszczy, Rzeszowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Radomiu i Zielonej Górze). Dwa z nich znajdują się w  Warszawie (lotnisko Chopina i Modlin). Podróż samolotem stanowi wygodne rozwiązanie dla tych, którzy chcą pokonać długi dystans w jak najkrótszym czasie.

Cenimy sobie niezależność

Jednakże co w sytuacji, kiedy mamy zorganizowaną konferencję pod miastem lub zaplanowany urlop w maleńkim miasteczku turystycznym? Wtedy najlepiej sprawdzi się wypożyczony samochód. Dlaczego? Ponieważ nie musimy być uzależnieni od rozkładów jazdy, warunków pogodowych i technicznych.

Wynajęty samochód jest oddawany klientowi do użytkowania w nienagannym stanie. Zazwyczaj są to auta nowe, serwisowane i z niskim przebiegiem (mające zaledwie kilka miesięcy). Nawet jeśli na trasie zdarzy się jakieś nieprzewidziane zdarzenie, to wynajmujący może liczyć na całodobową Assistance. Ponadto auto jest wyposażone zgodnie z potrzebami i upodobaniami klienta. Fotelik dla dziecka? Nie ma problemu! Nawigacja GPS? Oczywiście! Wystarczy zamówić odpowiednie opcje.

Wypożyczając samochód mamy możliwość zaplanować podróż tak, jak chcemy. Możemy obrać dowolną trasę (wyłączają uliczki z zakazem wjazdu 🙂 i kilometr po kilometrze realizować indywidualny scenariusz wycieczki.

Połączenie dwóch środków transportu (samolotu i samochodu) najlepiej sprawdzi się w sezonie wakacyjnym lub podczas ferii, kiedy autostrady są zakorkowane, a pociągi mają opóźnienia. Wtedy warto dostać się do większego miasta samolotem, a dalszą część drogi pokonać wynajętym autem.

Mamy nadzieję, że rozwiązanie, które zaproponowaliśmy w dzisiejszym wpisie (podróż samolot + samochód) wyda się Wam interesujące. Jest bowiem nie tylko wygodne, ale i ekonomiczne. Oszczędzacie czas, pieniądze i dobry nastrój, który jest ważny w czasie podróży.

Zachęcamy Was do zapoznania się ze szczegółową ofertą wynajmu Europcar. Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz blog. Rezerwacji możecie dokonywać, telefonicznie, za pomocą formularza elektronicznego oraz aplikacji mobilnej.

 

{ 0 odpowiedzi… dodaj teraz swój komentarz }

Zostaw komentarz

*

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: