Oferta wynajmu samochodów Europcar
Oferta wynajmu samochodów Europcar

22 grudnia 2015 przez Europcar Polska · 1 odpowiedź

Samochodem czy komunikacją? Czym udać się na Święta?

auto zimąŚwięta kojarzą się z choinką, prezentami, śniegiem i…. podróżami. Jak co roku, większość z nas spędzi bowiem ten czas poza domem, w gronie dawno niewidzianych i stęsknionych bliskich. Dlatego dzisiaj podpowiemy, jakim środkiem transportu najlepiej udać się w świąteczną podróż

Dużo zależy od tego, dokąd wybieramy się na Boże Narodzenie. Jeżeli zamierzamy poruszać się wyłącznie po mieście, to zdecydowanie lepiej ograniczyć się do komunikacji miejskiej. Zostawiając samochód w garażu nie narazimy się na niespodziewaną stłuczkę czy szkody parkingowe. Święta są takim czasem, kiedy powinniśmy się wyciszyć, uspokoić i odprężyć, a wiadomo, że naprawa samochodu może skutecznie wytrącić z równowagi, nadszarpnąwszy domowy budżet.

Jeżeli natomiast planujemy udać się w daleką podróż do rodziny, która mieszka na drugim końcu Polski, to najlepszym rozwiązaniem będzie jednak wycieczka samochodem. Po pierwsze dlatego, że w aucie jest wystarczająco dużo miejsca na spakowanie prezentów. Po drugie komfort podróży jest nieporównywalnie większy niż w pociągu czy autokarze.

    Z podróżowania samochodem wynika jeszcze jeden plus. Mianowicie nie jesteśmy uzależnieni od rozkładów jazdy. Jeżeli zamierzacie więc być szczęśliwi w te Święta, to nie powinniście liczyć czasu.

    Czego byśmy nie mówili o świątecznych podróżach najważniejsze jest jedno: bezpieczeństwo. Niezależnie od tego, jakim środkiem transportu zamierzacie udać się na Gwiazdkę pamiętajcie, aby się nie spieszyć i zachować spokój – cokolwiek by się nie działo. Oprócz Mikołaja, nic Wam bowiem nie ucieknie w te Święta 🙂

{ 1 komentarz… przeczytaj go poniżej albo dodaj swój komentarz }

Laurico Styczeń 22, 2016 o 17:13

Jedno jest pewne: i komunikacją i samochodem podróż i tak będzie trwała znacznie dłużej niż zwykle…

Odpowiedz

Zostaw komentarz

*

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: