Oferta wynajmu samochodów Europcar
Oferta wynajmu samochodów Europcar

11 lutego 2013 przez Europcar Polska · 0 odpowiedzi

Romantyczny wyjazd za miasto na walentynki

dv2051017_1Święto zakochanych już tuż tuż, a Ty nie masz jeszcze planów jak spędzić ten wyjątkowy dzień? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – wyjątkowy wypad za miasto we dwoje! My w Europcar postaramy się, aby cały romantyczny wyjazd odbył się bez problemów – Ty wybierz tylko miejsce wyjazdu.

Jak zarezerwować samochód na wyjazd?

Najwygodniej rezerwować samochód online przez interaktywny formularz na naszej stronie internetowej. Można tam zobaczyć wszystkie samochody znajdujące się w naszej ofercie, sprawdzić ich parametry, ceny i dostępność. Zalecamy rezerwację kilka dni wcześniej, ale nie jest ona konieczna. Na stronie internetowej możecie także sprawdzić nasze aktualne promocje, a wśród nich atrakcyjną ofertę wyjazdów weekendowych! Ponadto znajdziecie tam także spis partnerów Europcar, a wśród nich listę hoteli, których klienci mogą liczyć u nas na specjalne ceny. Dzięki temu możecie zaoszczędzić jeszcze więcej!

Jak wypożyczyć samochód?

Samochód możesz wypożyczyć w dowolnym punkcie Europcar. Obecnie posiadamy placówki między innymi w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi. Dodatkowo, dzięki usłudze One Way możesz bezpłatnie oddać samochód w dowolnym punkcie Europcar na terenie Polski. Usługa One Way jest także dostępna dla wyjazdów zagranicznych, jednak w tym przypadku prosimy o wcześniejszy kontakt z działem obsługi klienta.

Jaki samochód będzie najlepszy na walentynkowy wyjazd?

Europcar posiada w swojej ofercie wszystkie typy aut, od niewielkich aut miejskich, aż po eleganckie limuzyny. Wybór zależy więc tylko od Twojego gustu i budżetu. Na niedaleką, romantyczną wycieczkę w niskiej cenie polecamy samochody klasy Compact, takie jak Renault Megane lub Ford Focus.

fleetimage_v34604

Minimalnie droższą, ale także bardziej efektowną, opcją będą auta klasy Standard, na przykład Volvo S40 lub Audi A4.

fleetimage_v34607

Na wyjazdy w bardziej niedostępne miejsca polecamy samochody przystosowane do jazdy terenowej. Spośród aut z tej kategorii posiadamy między innymi modele Volvo XC60 i XC70.

fleetimage_v36347
Zapraszamy na naszą stronę internetową i życzymy udanych walentynek!

{ 0 odpowiedzi… dodaj teraz swój komentarz }

Zostaw komentarz

*

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: