Oferta wynajmu samochodów Europcar
Oferta wynajmu samochodów Europcar

19 lipca 2018 przez Europcar Polska · 0 odpowiedzi

Przeprowadzasz się? Wynajmij samochód.

Renault TraficKiedy się przeprowadzamy często korzystamy z usług firm przeprowadzkowych. Niewszystkim jednak takie rozwiązanie odpowiada. Co jest alternatywą? Wypożyczenie auta.

Jeżeli chcemy przewieźć cenne lub delikatne rzeczy, a nie mamy wystarczającego zaufania do osób przewożących nasz bagaż, wówczas najlepszym rozwiązaniem będzie wynajęcie samochodu i samodzielnie przewiezienie rzeczy. W przypadku przedmiotów o dużych gabarytach (np. mebli, sprzętu RTV i AGD) z pewnością sprawdzi się pojemny bus. Jeśli natomiast mamy do przewiezienia nieco mniejsze rzeczy, w zupełności wystarczy van.

Kolejną zaletą wynajętego auta na przeprowadzkę jest czas. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musicie się martwić i denerwować, kiedy firma przeprowadzkowa się spóźni lub kiedy czas realizacji zadania znacząco się wydłuży, a tym samym podwyższy koszty. Jeżeli zdecydujecie się wynająć auto, sami będziecie mogli kontrolować czas. Wygodnym rozwiązaniem jest rezerwacja auta z możliwością przedłużenia o kolejny dzień. Jest to komfortowe rozwiązanie w przypadku przedłużającej się przeprowadzki.

Jeżeli chcecie samodzielnie kontrolować harmonogram przeprowadzki, jak i samo pakowanie, ale nie macie prawa jazdy lub zwyczajnie nie macie ochoty prowadzić auta, nic nie szkodzi. Zawsze możecie wypożyczyć pojazd z kierowcą.

Samodzielnie zorganizowanie przeprowadzki ma sporo plusów. Przede wszystkim zapewnia dużą elastyczność, a jednocześnie pewność, co do bezpieczeństwa przewożonych dóbr materialnych. Wynajęcie samochodu na tego typu okoliczność staje się coraz bardziej popularne i wciąż zyskuje zwolenników.

Zachęcamy do zapoznania się z flotą Europcar. Sprawdźcie, jakie vany i busy znajdują się w naszej ofercie.

{ 0 odpowiedzi… dodaj teraz swój komentarz }

Zostaw komentarz

*

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: