Oferta wynajmu samochodów Europcar
Oferta wynajmu samochodów Europcar

12 czerwca 2014 przez Europcar Polska · 0 odpowiedzi

Program Privilege – dlaczego by nie spróbować?

Privilege, Program PrivilegeZałóżmy, że… do klubu Privilege przystępujesz przypadkiem. Wypożyczając auto w Europcar słyszysz o dodatkowych promocjach, które czekają na posiadaczy karty klienta. Myślisz, że to program lojalnościowy jakich wiele. „Po co? I tak nie wypożyczam samochodu na tyle często, by korzystać z profitów” – myślisz bez przekonania. Jak zwykle jednak, dajesz się przekonać. Założenie konta nic nie kosztuje, a bycie beneficjentem Privilege brzmi dumnie.

Zdarzyło się, że w ciągu roku wyjątkowo wynająłeś samochód dwukrotnie. Nagła sprawa – uciekł Ci pociąg. Albo chciałeś zabrać dziewczynę za miasto. Nieważne. Ważne, że, ku swojego zdziwieniu, otrzymałeś maila z wypożyczalni z propozycją darmowego wynajmu samochodu na weekend! Już dawno zapomniałeś, że zapisałeś się do programu Privilege, ale Europcar nie zapomina o klubowiczach.

Twoja dziewczyna, zachwycona spontanicznym urlopem, proponuje częstsze weekendowe wypady. Urządzacie całą serię objazdowych wycieczek po Polsce i Europie. Za każdym razem czeka na Was zarezerwowany w Europcar samochód, dodajmy, że, miarę, jak przybywają kolejne punkty za wynajem, coraz wyższej klasy. Nie musicie się nigdzie spieszyć – pojazd czeka nas Was w wybranej wypożyczalni, nawet w przypadku spóźnienia. Bywa, że, wybierając hotel stawiacie na ten, który oferuje 10% zniżkę na nocleg dla uczestników programu. Ze złotą kartą Privilege Elite, a później VIP, możecie zmieniać się za kierownicą bez dodatkowych opłat, otrzymujecie vouchery na wynajem o wartości kilkudziesięciu euro, a nawet korzystacie z bezpłatnego podstawienia auta zamiast udawać się do wypożyczalni. Wkrótce, okazuje się, że Polska to dla Was za mało – wyruszacie, więc na podbój Europy!

Zapaleni podróżnicy oraz przedsiębiorcy, którzy rozwijają biznes poza granicami Polski – to przede wszystkim oni stali się wiernymi fanami programu Privilege, który stwarza okazję do tańszego i wygodniejszego przemierzania ponad 140 krajów. Nie myślałeś o tym, by do nich dołączyć?

{ 0 odpowiedzi… dodaj teraz swój komentarz }

Zostaw komentarz

*

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: