Oferta wynajmu samochodów Europcar
Oferta wynajmu samochodów Europcar

28 sierpnia 2014 przez Europcar Polska · 0 odpowiedzi

Poznaj ofertę wynajmu w Europcar

_DSC8619, oferta najmuChciałbyś wynająć samochód, ale nie wiesz, czy oferta odpowiada Twoim oczekiwaniom? Europcar jest wypożyczalnią, która z pewnością odpowie na Twoje potrzeby. Wystarczy, że określisz długość i cel podróży, a także jej uczestników, a my przygotujemy indywidualny pakiet.

Oferta Europcar posiada szeroki wachlarz możliwości. Jest skierowana zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych. Realizuje kontrakty krótko- i długoterminowe. Oferuje samochody na różne okazje. Flota, którą dysponuje liczy ponad trzydzieści samochodów w kilku segmentach. Wśród nich są takie, którymi można wybrać się w daleką podróż z rodziną (vany) i samochody typu kombi z dużą ilością miejsca i pojemnymi bagażnikami. Są też mniejsze, którymi można zorganizować spontaniczny wypad za miasto lub romantyczny wieczór. Wszystkie natomiast posiadają dwie ważne zalety: niski przebieg i to, że są nowe. Samochody wypożyczalni Europcar po półrocznym użytkowaniu przez klientów – są wymieniane. Każdy z samochodów mogą Państwo porównać, zaglądając na naszej stronie internetowej do zakładki ,,flota”. Tam znajdą Państwo m. in. informacje na temat parametrów, ilości miejsc dla pasażerów, rodzaju skrzyni biegów oraz poziomu emisji CO2.

Ofertę zawsze dostosowujemy w oparciu o indywidualne potrzeby naszych klientów. Przygotowujemy atrakcyjne pakiety weekendowe z 40% zniżką oraz inne promocje. Jedną z nich jest promocja: 2 dni za darmo, czyli skorzystanie z wynajmu siedmiodniowego w cenie wynajmu pięciodniowego. Jeżeli zaś chodzi o wyjazdy zagraniczne, obecnie oferujemy promocję na trzydniowy wyjazd do Szwecji oraz (nieco wyprzedzając) ciekawe pakiety zimowe na ferie. Podkreślamy, że w naszej ofercie nie ma jakichkolwiek opłat ukrytych. Informacje o wszelkich opłatach znajdą Państwo m. in. na naszej stronie internetowej.

Nasze placówki znajdują się we wszystkich największych miastach Polski: w centrach miast, na lotniskach lub przy dworcach kolejowych. Samochód, który Państwo wypożyczyli, można zwrócić w którejkolwiek z placówek Europcar. W zależności od potrzeb istnieje możliwość dołączenia do samochodu dodatkowego wyposażenia. Podczas podróży w nieznane, warto wyposażyć się w GPS. Jeżeli zaś wybierają się Państwo z dziećmi – istnieje możliwość zamówienia fotelika dziecięcego.

Nasze usługi są skierowane także do firm. Jeżeli potrzebujesz samochodu dla swoich pracowników przebywających na półrocznym kontrakcie lub wyjeżdżających w podróż służbową – wynajęcie samochodu jest najkorzystniejszym rozwiązaniem. Dzięki takiemu rozwiązaniu unikniesz m. in. obowiązku serwisowania.

Niezależnie od tego: gdzie, z kim i na jak długo się Państwo wybierają, dostosujemy naszą ofertę odpowiednio. Indywidualnie dobrany pakiet pozwoli Państwu odbyć podróż w komfortowych warunkach, szybko i bezpiecznie.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi warunkami wynajmu w Europcar na naszej stronie internetowej: http://www.europcar.com.pl

{ 0 odpowiedzi… dodaj teraz swój komentarz }

Zostaw komentarz

*

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: