Oferta wynajmu samochodów Europcar
Oferta wynajmu samochodów Europcar

4 grudnia 2014 przez Europcar Polska · 0 odpowiedzi

Pomysły na prezent dla kierowcy

1088x468_HP_BIG_FLAT_Winter_4, Pomysły na prezent dla kierowcyChociaż do Świąt Bożego Narodzenia jeszcze daleko, atmosfera świąteczna roztacza się już niemalże we wszystkich sklepach. Czy chcemy tego czy nie, jesteśmy bombardowani prze reklamodawców pomysłami na świąteczne prezenty. My także postanowiliśmy przedstawić wam kilka propozycji. Nasza lista jest specyficzna, bo zawiera prezenty dedykowane kierowcom i wielbicielom motoryzacji.

Prawie wszyscy corocznie borykamy się z tym samym problemem: jaki prezent wybrać, aby zadowolił obdarowywanego. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem wydaje się kupienie rzeczy użytecznej. Z tego też powodu nasze zestawienie otwiera seria tzw. upominków praktycznych. Możliwości jest wiele: samochodowa ładowarka do telefonu, system bluetooth, elektryczny odmrażacz do szyb czy nawigacja. Z takich prezentów bez wątpienia ucieszy się każdy posiadacz samochodu.

Natomiast inną grupę stanowią kierowcy zawodowi i osoby, które często odbywają podróże służbowe. Ich z pewnością ucieszą takie rzeczy jak: masażer na fotel, interesujący audiobook lub dobra płyta z muzyką. Ciekawym pomysłem może okazać się także samochodowy wieszak na ubrania lub uchwyt na szybę na smartphona.

Wielbicielom motoryzacji z pewnością sprawi frajdę wycieczka na targi samochodowe (zwłaszcza zagraniczna). Jeżeli jednak szukamy czegoś na prawdę wyjątkowego, możemy zamówić jazdę próbną wymarzonym modelem lub   zarezerwować przejażdżkę samochodem sportowym. Ciekawą alternatywą jest także wykupienie treningu w szkołach jazdy. Tego typu szkolenia oferuje m. in. Szkoła Jazdy Subaru, która od lat cieszy się ogromną popularnością. Treningi odbywają się na samochodach klientów lub wybranych na specjalne życzenie. Warto także dodać, że jednym z trenerów jest sam Krzysztof Hołowczyc.

Wybór prezentu dla kierowcy bez wątpienia nie należy do łatwych zadań. Upominki, które przedstawiliśmy to tylko niektóre z propozycji. Mamy nadzieję, że staną się dla was inspiracją i zawężą pole poszukiwań. Pamiętajcie jednak, aby podczas kupowania nie kierować się własnymi upodobaniami, ale gustem i zainteresowaniami osoby obdarowywanej. No, chyba że wy też spodziewacie się dostać od kogoś nietrafiony prezent. Wtedy rzeczywiście warto wyrównać szanse:)

{ 0 odpowiedzi… dodaj teraz swój komentarz }

Zostaw komentarz

*

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: