Oferta wynajmu samochodów Europcar
Oferta wynajmu samochodów Europcar

25 stycznia 2013 przez Europcar Polska · 0 odpowiedzi

Pojedź na konkurs skoków w Harrachovie z Europcar

Już w najbliższy weekend, 2 i 3 lutego,odbędą się dwa konkursy skoków narciarskich w czeskim Harrachovie – zaledwie 10 km od polskiej granicy! Jeśli zastanawiacie się w jaki sposób dojechać tam najszybciej i najbardziej komfortowo – mamy dla Was propozycję – wypożyczenie samochodu w Europcar.

Harrachov

Zima, wypożyczenie samochodu w EuropcarSkocznia w Harrachovie jest szczęśliwa dla naszych skoczków – rekord Polski był tu bity aż trzykrotnie! Polscy zawodnicy stanęli tu także dwukrotnie na najwyższym stopniu podium. Czy tym razem też podtrzymają dobrą passę? Tego dowiemy się dopiero w weekend. Pewni jesteśmy natomiast jednego – punkt sędziowski wyznaczony w odległości 205 gwarantuje ogromne emocje i świetną zabawę na skoczni!

Podróż

Podróż możecie rozpocząć z dowolnego z  dowolnego punktu wynajmu Europcar w Polsce. Obecnie posiadamy wypożyczalnie między w innymi w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku i Wrocławiu. To właśnie ostatnia z tych wypożyczalni znajduje się najbliżej Harrachova – zaledwie dwie godziny drogi i jesteście na miejscu. Jadąc z dalszych punktów, możecie przy okazji sami „skoczyć” na narty, do Szklarskiej Poręby lub Karpacza. Dla tych, którym nie wystarczają polskie stoki, czekają otworem wyciągi czeskie, znajdujące się w sąsiedztwie Harrachova.

Promocja

Jeśli jeszcze nie czujecie się przekonani, mamy dla Was dodatkowy argument –  Zimowa promocja w Europcar. Tylko teraz macie szansę wypożyczyć wszystkie samochody z naszej floty znacznie taniej. Wejdźcie na naszą stronę, sprawdźcie ceny i przekonajcie się sami jak atrakcyjna jest nasza nowa oferta.

Do zobaczenia na skoczni!

{ 0 odpowiedzi… dodaj teraz swój komentarz }

Zostaw komentarz

*

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: