Oferta wynajmu samochodów Europcar
Oferta wynajmu samochodów Europcar

17 czerwca 2016 przez Europcar Polska · 2 komentarze

Podróż na granicy kontynentów – Gruzja

Jeżeli jesteście wymagającymi a zarazem niezdecydowanymi podróżnikami,  to idealnym kierunkiem jest dla Was Family_Home_page_hero_1088x468_150kb, GruzjaGruzja. Niezależnie od tego, czy marzycie o tropikach, czy ośnieżonych szczytach gór – spełnicie tam swoje marzenia.

           W Gruzji możecie się opalać na wybrzeżach Morza Czarnego, pić drinki pod palmami i zajadać się figami. Możecie jednak także wybrać się w wędrówkę po górach i podziwiać niesamowitą gruzińską rzeźbę terenu. Każdy znajdzie w tym kraju coś dla siebie.

    Gruzja oprócz wspaniałej przyrody posiada również wiele zabytków. Jednym z nich jest Gelati, czyli zespół klasztorny z XII wieku, który został wpisany na listę UNESCO. Godny zobaczenia jest także Monastyr Dżwari, twierdza Ananuri oraz skalna budowla Wardzia.

Nie zapominajmy jednak, że Gruzja to także  wyśmienita kuchnia. Podróż do tego kraju powinna ukoronować kolacja zakrapiana jednym z regionalnych win. Do wakacyjnego menu należy również wpisać takie tradycyjne potrawy jak Chaczapuri  czy Czurczchele.

Gruzja jest krajem, który pod względem turystycznym ma wiele do zaoferowania swoim gościom. Jego różnorodność daje wiele możliwości i sprawia, że co sezon można odkrywać w nim coś nowego.

{ 2 odpowiedzi… przeczytaj je poniżej dodaj swój komentarz }

Tronik Czerwiec 30, 2016 o 08:16

Zgadzam się z Wami w 100%. Gruzja to wspaniały kraj.

Odpowiedz

Kazek Lipiec 24, 2016 o 15:17

Ostatnio znajomi wybrali się tam rowerami i podsyłają stale zdjęcia – mówiąc krótko, Gruzja jest niesamowita. To naprawdę piękny kraj.

Odpowiedz

Zostaw komentarz

*

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: