Oferta wynajmu samochodów Europcar
Oferta wynajmu samochodów Europcar

8 maja 2013 przez Europcar Polska · 0 odpowiedzi

Plusy wynajmu samochodu w renomowanych wypożyczalniach

ec, Plusy wynajmu samochoduTo decyzja, przed którą staje każdy komu przyjdzie po raz pierwszy wynająć samochód –  którą wypożyczalnie wybrać? Wiele osób decyduje się na najkorzystniejszą pod względem cenowym opcję, korzystając z oferty małych punktów wynajmu. Duże, renomowane firmy odpadają wtedy w przedbiegach, mimo całej palety korzyści – często ważniejszych niż aspekt cenowy.

 

Duża renoma – gwarancja rzetelności firmy

Samochód, to nie rower, czy płyta dvd. W grę wchodzi kwestia bezpieczeństwa i prawnej odpowiedzialności. Wybierając renomowaną wypożyczalnię aut,  możemy być pewni, że dostaniemy samochód nie tylko o wysokim standardzie (duże wypożyczalnie mają więcej pieniędzy, które mogą zainwestować w modele z wyższej półki), ale również w dobrym stanie technicznym, po częstych przeglądach. Liderzy branży oferują nie tylko auta w stu procentach sprawne, ale najczęściej nowe – okres ich użytkowania nie przekracza 6-12 miesięcy. Kiedy w grę wchodzi kwestia bezpieczeństwa, takie rzeczy naprawdę mają znaczenie.

Renomowana firma, to również gwarancja rzetelności. Wynajem samochodu wiąże się z koniecznością podpisania określonych dokumentów, a nieświadomego wielu spraw klienta, łatwo wmanewrować i pchnąć do podpisania czegoś ostatecznie znacznie mniej korzystnego – np. odnośnie ubezpieczenia pojazdu w razie wypadku, albo w razie kradzieży samochodu? W dużych wypożyczalniach wszelkie „drobne druczki” już dawno zostałyby nagłośnione i zbojkotowane przez niezadowolonych klientów. O nich mamy też znacznie więcej informacji w Internecie, co pozwala na zweryfikowanie swoich obaw jeszcze przed wypożyczeniem auta.

Duża, renomowana wypożyczalnia – rozbudowana sieć placówek

A teraz podejdźmy do problemu z innej strony, a raczej nie tyle do problemu, co do korzyści wynikających z postawienia na renomowaną wypożyczalnię. Głównie są to wypożyczalnie posiadające sporo oddziałów zlokalizowanych w różnych miejscach. Co za tym idzie, są one dostępniejsze i pozwalają Ci na zdawanie samochodu w miejscu innym, niż miejsce wynajmu. To zasadnicza korzyść dla osób, które nie potrzebują auta w czasie swojego pobytu w danym miejscu lub udają się np. na lotnisko. To nie tylko znaczna wygoda, ale również oszczędność.

 Duża renomowana wypożyczalnia = programy lojalnościowe i promocje

Najczęściej wychodzimy z założenia, że renomowane wypożyczalnie prezentują stawki znacznie zawyżone. Rzeczywiście, mogą one być wyższe, niż te oferowane przez mniejszych konkurentów, ale mając na uwadze standard pojazdów, trudno mówić o sztucznie nadmuchanych cenach. Co więcej, renomowane wypożyczalnie bardzo cenią sobie lojalność swoich klientów i oferują specjalne programy pozwalające osiągnąć zniżki i rabaty – nie tylko na kolejne skorzystanie z ich usług, ale również na ofertę firm partnerskich, jak np. hotele, czy linie lotnicze. Po dokładnym obliczeniu kosztów wynajmu, może się więc okazać, że cena, która początkowo odstraszała, jest naprawdę korzystna.

Europcar jest jedną z najbardziej renomowanych wypożyczalni samochodów na świecie. Zapewniamy Państwu wszystkie wyżej wymienione standardy, co jeszcze bardziej umacnia naszą pozycję lidera, na którą ciężko pracujemy od wielu latach, dzięki czemu możemy pochwalić się wysokim odsetkiem powracających do nas klientów. Sprawdź naszą ofertę!

 

 

{ 0 odpowiedzi… dodaj teraz swój komentarz }

Zostaw komentarz

*

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: