Oferta wynajmu samochodów Europcar
Oferta wynajmu samochodów Europcar

15 maja 2013 przez Europcar Polska · 0 odpowiedzi

Partnerzy Europcar – oszczędzaj razem z nami!

ECG, Partnerzy EuropcarW Europcar wiemy jak dbać o swoich klientów i oferujemy im standard znacznie przewyższający ten oferowany przez konkurencję. Poza programami lojalnościowymi uprawniającymi do wynajmu samochodów po niższej cenie, wraz z naszymi partnerami przygotowaliśmy również inne ciekawe propozycje. Dowiedz się jakie!

 

Linie lotnicze

Wiedząc, że nasi Klienci bardzo często korzystają z samolotu, jako środka transportu, zdecydowaliśmy się na nawiązanie współpracy z aż 25 liniami lotniczymi. Wśród naszych partnerów znajdują się między innymi EasyJet, Iberia, Swiss Air. Dzięki podpisanej między nami umowie, Klienci Europcar mogą zbierać mile w ramach programów linii lotniczych dla stałych klientów.  Co więcej, uzyskane  punkty można  zamienić na darmowy wynajem samochodu.

 

Hotele

Wielu naszych Klientów, to osoby będące w częstych rozjazdach. Dla wszystkich podróżujących, wraz z partnerskimi sieciami hoteli Accor i Hilton, przygotowaliśmy wyjątkową ofertę, która powinna zadowolić nawet tych ceniących standard z najwyższej półki.  Pierwszy z dostawców usług hotelowych jest liderem na rynku europejskim.  Jego 4 400 hoteli znaleźć możemy w 90 krajach na całym świecie. Dzięki umowie partnerskiej, klienci Europcar – członkowie klubu Privilege, otrzymują  10% zniżki od najlepszych cen weekendowych we wszystkich hotelach sieci Accor*, ale również otrzymują bezpośredni dostęp do kart Accor Le Club Accorhotels Silver, a członkowie klubu Privilege Executive – do kart Le Club Accorhotels Gold. Dodatkowo, przy pierwszym pobycie w hotelu sieci Accor klienci Europcar Privilege Elite otrzymują 200 punktów bonusowych do posiadanej karty Le Club Accorhotels. Jak już wyżej wspomnieliśmy, Accor, to nie jedyna sieć hoteli, z  którą współpracujemy. Drugą jest jeden z najbardziej znanych dostawców usług hotelowych na świecie – symbol luksusu i szyku – Hilton. Każdy uczestnik programu Hilton HHonors dostaje od nas specjalne stawki na nasze usługi i zyskuje aż 250 punktów HHonors za każdy wynajem auta. Warto?

 

Karty kredytowe

Czas przejść do nieco mniej radosnej kwestii – płacenia. Niestety podróże prawie zawsze wiążą się  z  jakimś wydatkiem.  Wynajem samochodu również kosztuje. Ale dzięki umowom partnerskim z wybranymi bankami (m.in. HSBC, BRE Bank, Multi Bank, mBank, Bank PKO SA), za wypożyczenie auta możesz zapłacić mniej  niż przypuszczasz. Korzystając z kart kredytowych naszych partnerów w momencie płacenia, zapłacisz od 10% do 15% mniej za usługi wynajmu w Polsce.  Nie zapomnij więc swojej karty kredytowej i ciesz się rabatem!

 

Pozostali partnerzy

Ale to nie koniec zniżek. Niższymi cenami za wynajem samochodu w Europcar mogą cieszyć się również  posiadacze karty Privilege UCCIFE, którzy za wypożyczenie auta zapłacą 15% mniej oraz posiadacze Kart PZU Pomoc, ze swoim 10-procentową zniżką. Na szerokim programie partnerskim skorzystają również studenci do 26. roku życia, posiadający kartę Euro<26 którym również przysługuje 10-procentowa zniżki od ogólnodostępnych międzynarodowych cen w niemal wszystkich krajach Europy.

 

Zainteresowany? Mamy nadzieję, że udało nam się sprostać Twoim oczekiwaniom. A gdybyś miał jakiekolwiek wątpliwości i chciał poznać szczegóły – odwiedź naszą stronę internetową.

 

{ 0 odpowiedzi… dodaj teraz swój komentarz }

Zostaw komentarz

*

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: