Oferta wynajmu samochodów Europcar
Oferta wynajmu samochodów Europcar

27 stycznia 2015 przez Europcar Polska · 0 odpowiedzi

Najbardziej oczekiwane premiery samochodowe 2015 roku!

premiery samochodowe

Rok 2015 zapowiada się ciekawie dla motoryzacji. Pierwsze nowości pojawią się już w styczniu. Inne będą musiały poczekać do marcowego Salonu Samochodowego w Genewie. Wszystkie jednak budzą zaciekawienie wielbicieli motoryzacji.

Jedną z najbardziej oczekiwanych tegorocznych premier motoryzacyjnych będzie Honda Vezel. Miłośnicy SUV-ów już zacierają ręce bowiem nowa honda trafi na rynek europejski już niebawem. Vezel jest nie tylko ładniejsza, lecz także bardziej funkcjonalna.

Różni się od poprzedniczki, CR-V, rozmiarem i stylistyką. Jest od niej zdecydowanie mniejsza i posiada dynamiczniejszą sylwetkę – przypominającą coupe. Głównymi atutami nowej hondy są: niskie zużycie paliwa, duży bagażnik i masa zaawansowanych urządzeń technologicznych. Komfortu podczas podróży mają dodawać wygłuszające i amortyzujące elementy konstrukcyjne (znane dotychczas z ekskluzywnych limuzyn).

W tym roku niespodzianki szykuje także Skoda. W lutym zostanie oficjalnie zaprezentowana trzecia generacja Skody Superb. Będzie większa (zarówno w części pasażerskiej, jak i bagażowej), ale jednocześnie lżejsza. Zmieniono jej proporcje oraz zrezygnowano z systemu zmiennego otwierania tylnej klapy (Twindoor). Uwagę będzie przykuwać przede wszystkim przednia część karoserii: efektowne lampy z bi-ksenonami, w nowoczesnym kształcie. Całość nadwozia: dynamizujące krawędzie oraz przycięcia okien i świateł, będzie wpisywała się w obecne trendy.

Ford również zamierza przyprawić o zawrót głowy wielbicieli motoryzacji. Najnowsza wersja Focusa RS ma zachwycić usportowionym wyglądem. Od początku najwięcej kontrowersji wzbudzał silnik, który miał być taki sam, jak w Mustangu. Jak wynika z zapowiedzi będzie to czterocylindrowy silnik o pojemności 2,3 l turbo o mocy 335 KM . Niestety nie będzie to jednak wersja z napędem na cztery koła. Jak widać nie można mieć wszystkiego.

Przedstawiliśmy Państwu trzy zapowiadane koncepty motoryzacyjne: SUV, limuzynę i sportowy hatchback. To zestawienie nie wyczerpuje jednak tematu. Producenci samochodów zamierzają nas zaskakiwać w tym roku wielokrotnie. Dlatego warto śledzić doniesienia z międzynarodowych targów i salonów. Nawet jeżeli jeszcze nie poczynią Państwo zakupu, to z pewnością nacieszą oko.

{ 0 odpowiedzi… dodaj teraz swój komentarz }

Zostaw komentarz

*

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: