Oferta wynajmu samochodów Europcar
Oferta wynajmu samochodów Europcar

7 czerwca 2013 przez Europcar Polska · 0 odpowiedzi

Na wakacje wypożyczonym autem

Wakacje, Na wakacje wypożyczonym autem, wakacyjne podróżeWakacyjne wyjazdy to czas odprężenia i odpoczynku. Ale czy zawsze? Z pewnością niejeden z Was przekonał się, że niekoniecznie musi tak być. Spotkała Was kiedyś wątpliwa przyjemność jechania nad morze przez kilkanaście godzin w zatłoczonym, nagrzanym letnim słońcem pociągu ? A może testowaliście kiedyś punktualność jazdy PKS’ów lub sprawdzaliście, jak jeździ się po drodze międzymiastowej na rowerze? Nieważne, którą z powyższych opcji wybraliście – na pewno nie było łatwo i ciężko nazwać tak spędzony urlop odpoczynkiem. A jeśli powiedzielibyśmy Wam, że znamy dużo lepszy sposób na wakacyjne podróże, nawet jeśli nie posiadacie własnego auta?

Dlaczego warto wynająć samochód na wakacje?

1.       Cena

Pewnie myślicie sobie: „Faktycznie, wypożyczenie samochodu jest dużo wygodniejsze, ale też znacznie droższe”. Nieprawda! Pamiętajcie, że za samochód płacicie tylko raz, nieważne ile osób nim podróżuje, natomiast bilet na pociąg lub autobus trzeba wykupić dla każdej osoby oddzielnie! Poza tym, dla osób wynajmujących auto na dłuższy termin nasze wypożyczalnie mają specjalne, niższe ceny. Nie zapominajcie też o wakacyjnych promocjach! Zachęcamy do sprawdzenia naszej wakacyjnej oferty na stronie europcar.com.pl.

 2.       Klimatyzacja

Tej zalety nie trzeba chyba tłumaczyć nikomu, kto w upalny dzień jechał w długą podroż polskim pociągiem czy autobusem:) Szczególnie w wakacje, klimatyzacja okazuje się wręcz niezbędnym wyposażeniem każdego samochodu. Dlatego też wszystkie pojazdy z naszej floty są w nią wyposażone. Dokładne parametry i ceny każdego z nich możecie obejrzeć tutaj.

 3.       Wygoda

Chcesz po drodze zatrzymać się w restauracji, którą lubisz Ty, a nie kierowca Twojego autobusu? Nie masz ochoty siedzieć na peronie i uważnie nasłuchiwać komunikatów o przedłużającym się opóźnieniu Twojego pociągu? Wynajem samochodu jest właśnie dla Ciebie! Tylko w ten sposób masz gwarancję, że podróż będzie przebiegała dokładnie tak jak to sobie zaplanujesz i będziesz mógł w każdej chwili zmienić jej plan. Dodatkowo, bardzo dużym plusem tej formy wyjazdu jest fakt, że na miejscu nie musisz spędzać całego pierwszego dnia na poszukiwaniu przystanków autobusowych, ani dostosowywać zwiedzania do rozkładu jazdy miejscowych pociągów – możesz po prostu wsiąść do samochodu i jechać gdzie tylko zechcesz!

 

Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany do wyjazdu na wakacje wynajętym autem, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony lub kontaktu z naszą infolinią pod numerem 801 002 444 – na pewno znajdziesz ofertę, która Cię zainteresuje!

{ 0 odpowiedzi… dodaj teraz swój komentarz }

Zostaw komentarz

*

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: