Oferta wynajmu samochodów Europcar
Oferta wynajmu samochodów Europcar

25 marca 2013 przez Europcar Polska · 0 odpowiedzi

Korzyści z karty Privilege – programu lojalnościowego Europcar

Karta Priv, karty PrivilegeCzy słyszeliście kiedyś o ekonomii skali? Zgodnie z tym założeniem (zupełnie słusznym zresztą), wraz ze wzrostem produkcji spada koszt. Choć to nie tylko cecha produkcji. Podobnej zależności doświadczają klienci Europcar. W jaki sposób? Wszystko to za sprawą karty Privilege.  Jak  ona działa?

Karta Privelege, to swojego rodzaju program lojalnościowy, niosący korzyści zarówno Klientom, jak i samemu Europcar. Nie ma tu żadnych kruczków, haczyków, czy zapisków drobnym druczkiem. Wszystko jest przejrzyste i bajecznie proste!

Uczestnikiem programu Privilege zostaje każdy, kto chociaż raz wypożyczył samochód w wypożyczalni samochodów Europcar (i zarejestrował się na stronie firmy). Każdy następny wynajem auta oznacza 10% zniżkę – niezależnie od wybranego modelu samochodu i miejsca wypożyczenia. Dodatkowo, samochód otrzymujesz niemal od ręki – bez zbędnych formalności – przez Internet rezerwujesz wybrany model, podajesz numer swojej karty Privilege, a w wybranym oddziale Europcar, po okazaniu ważnego prawa jazdy, odbierasz kluczyki. Oszczędzasz więc nie tylko pieniądze, ale i czas. A jeśli jeszcze Ci mało, dodatkowo otrzymujesz 10% zniżki od najlepszych cen weekendowych w partnerskich hotelach sieci Accor.

Pamiętaj jednak, że im więcej wypożyczasz, tym więcej zyskujesz – tak, tak – ekonomia skali 😉 Przełóżmy to na praktykę. Od momentu stania się członkiem programu Privilege zaczynasz zbierać punkty, które pozwolą Ci zdobyć kartę Privilege Executive (przyznawana automatycznie po 10. wynajmie w ciągu danego roku, bądź też 45 dniach wynajmu rocznie), a następnie kartę Privilege Elite (po 25 wynajmach w danym roku, albo po 85 dniach wynajmu rocznie). Tu już zniżki na wynajem samochodu wynoszą odpowiednio  20%  i 30% W przypadku najwyższej opcji oferujemy Ci również darmowe wynajmy weekendowe i bezpłatnego dodatkowego kierowcę, mogącego korzystać z samochodu.

Prawda, że to kusząca propozycja? Nie tylko dlatego, że zyskujesz naprawdę wiele, ale również dlatego, że przystąpienie do programu  nic nie kosztuje.

Zainteresowany? Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź naszą stronę i przekonaj się dlaczego warto!

{ 0 odpowiedzi… dodaj teraz swój komentarz }

Zostaw komentarz

*

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: