Oferta wynajmu samochodów Europcar
Oferta wynajmu samochodów Europcar

3 grudnia 2015 przez Europcar Polska · 0 odpowiedzi

Gry motoryzacyjne

Depositphotos_16511487_s (2), Gry motoryzacyjnePrzyjemność z prowadzenia samochodu można czerpać dwojako: albo zasiadając za kierownicą, albo przed ekranem symulatora. Dzisiaj postanowiliśmy przypomnieć Wam kultowe gry motoryzacyjne. Oto one.

Need for speed

Tę grę zna chyba każdy. Nawet najwięksi laicy w dziedzinie gier komputerowych z pewnością mieli kiedyś do czynienia z tą grą wyścigową. Wszystko zaczęło się w połowie lat dziewięćdziesiątych. Do tej pory na rynku pojawiło się ponad 20 części tej popularnej gry i wszystko wskazuje na to, że planowane są kolejne jej odsłony. Na podstawie gry w 2014 roku powstał również pełnometrażowy film pod tym samym tytułem.

Gran Tourismo

Choć nieco młodsza od Need for speed, zyskała  o wiele większą sławę. O jej spektakularnym sukcesie może świadczyć fakt, że była najlepiej sprzedającą się grą na PlayStation. Możliwości jakie oferowała graczom: zdobywanie licencji kierowcy i  udoskonalanie samochodu zapewniały rozrywkę przed ekranem na wiele godzin.

Speedway

    Choć w porównaniu z Need for speed czy Gran Tourismo była o wiele prostsza i posiadała banalną grafikę, to jednak w historii gier wyścigowych zapisała się jako kultowa. Nic dziwnego, w końcu pomysłodawcą tego popularnego symulatora wyścigów żużlowych byli Polacy. Jak widać nasze sukcesy w dziedzinie gier nie zaczęły się od Wiedźmina, ale dużo, dużo wcześniej.

    To tylko niektóre ze znanych gier motoryzacyjnych. Jesteśmy ciekawi, jakie są Wasze ulubione gry wyścigowe. Czekamy na Wasze propozycje w komentarzach.

{ 0 odpowiedzi… dodaj teraz swój komentarz }

Zostaw komentarz

*

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: