Oferta wynajmu samochodów Europcar
Oferta wynajmu samochodów Europcar

4 czerwca 2013 przez Europcar Polska · 3 komentarze

Gdzie wynająć samochód w Warszawie?

ECB, Gdzie wynająć samochód w WarszawieChoć małe bywa piękne, w przypadku małych wypożyczalni samochodów, wcale tak pięknie być nie musi. Wśród licznych zalet dużych wypożyczalni, takich jak Europcar, znajdziemy m.in. rozbudowaną sieć placówek, której mniejsi konkurenci mogą tylko pozazdrościć. To między innymi dzięki temu, wypożyczenie u nas auta jest szalenie proste i pozwala zaoszczędzić wiele czasu, nerwów, pieniędzy. Oddziały są bowiem zlokalizowane w wielu miastach, w miejscach o korzystnych lokalizacjach.

Weźmy więc pod lupę Warszawę – najczęstszy cel krajowych podróży, zarówno wśród biznesmanów jak i turystów.

Gdzie w Warszawie wynająć samochód? Istnieje kilka możliwości, w zależności od tego w jaki sposób planujemy dostać się do samej stolicy.

a)      Samolot?

Warszawa posiada dwa lotniska – Warszawa Chopin Airport zlokalizowane na terenie miasta oraz Warszawa Modlin Airport oddalone od centrum o ok. 40 km. Niezależnie od tego, które z nich jest obsługiwane przez Twojego przewoźnika, wypożyczenie samochodu będzie wyjątkowo proste i szybkie. W przypadku lotniska Chopina z łatwością odnajdziesz nasze przedstawicielstwo. Na lotnisku w Modlinie, zorganizowaliśmy natomiast meeting point. Oznacza to, że istnieje możliwość podstawienia tam przez nas samochodu po uprzedniej rezerwacji online. Zapomnij więc o taksówkach, komunikacji publicznej i szukaniu innych wypożyczalni w centrum miasta. Podróżuj komfortowo i szybko od początku do końca swojej podróży.  Specjalnie dla Twojej wygody z obydwu „punktów” korzystać możesz codziennie od 6 rano do 23:30 (Modlin) i północy (Chopin Airport).

b)     Pociąg?

Zdecydowałeś się na przyjazd pociągiem? Dworzec Centralny oddalony jest o zaledwie 10 minut spacerem lub dwa przystanki tramwajowe/autobusowe od najblizszego punktu Europcar  na Pl. Zawiszy, zaraz przy Hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki lokalizacji w samym centrum miasta, w łatwym do odnalezienia miejscu, również i do tej wypożyczalni samochodów w Warszawie bardzo łatwo się dostać. Długie godziny otwarcia (9:00 – 22:00) zapewniają naszym Klientom wysoką dogodność.

c)      Autobus?

A co jeśli zamierzasz przyjechać autobusem? Większość autobusów zatrzymuje się na Dworcu Zachodnim, na którym znajdują się zaróno dworzec autobusowy, jak i kolejowy. Z tego drugiego, co kilka, kilkanaście minut odjeżdżają podmiejskie pociągi, które dowiozą Cię na zlokalizowaną naprzeciw naszego oddziału na Pl. Zawiszy stację (Warszawa Ochota) w zaledwie 3 minuty! Gdyby jednak nie przekonywała Cie wizja podróży komunikacją publiczną, pamiętaj, że Dw. Zachodni oddalony jest raptem o 2 km od punktu Europcar, więc nawet decydując się na zamówienie taksówki, nie odczujesz zbytnio związanych z tym kosztów.

Jak widzisz, specjalnie z myślą o wygodzie naszych Klientów, nasze wypożyczalnie samochodów w Warszawie zlokalizowane są w najbardziej strategicznych miejscach. A i to nie wszystko! Dodatkowe udogodnienie polega na mozliwości oddania samochodu w innym miejscu, niż miejsce wypożyczenia. Oznacza to, że jeśli zdecydowałeś się na powrót z innego miasta, bądź też innym środkiem transportu, nie musisz marnować czasu i pieniędzy na dojazd do wypożyczalni, z której wcześniej skorzystałeś!

 

Pamiętaj, że na Warszawie nasz zasięg się nie kończy! Sprawdź gdzie jeszcze możesz nasz znaleźć!

{ 3 odpowiedzi… przeczytaj je poniżej dodaj swój komentarz }

Jacek Lipiec 23, 2016 o 16:43

Myślę, że najlogiczniej to po prostu tam gdzie wysiadamy. Dziś wypożyczalnie takie jak chociażby Panek, z której korzystam bezproblemowo od kilku lat znajdziemy wszędzie – przy dworcach, przy lotniskach itp, choć tam cena może być nieco większa. Jak więc mamy czas podjedźmy do punktu nieco bardziej oddalonego od tych miejsc strategicznych.

Odpowiedz

Marta Listopad 3, 2016 o 11:44

Najczęściej wynajmuje auto w centrum pod dworcem albo na lotnisku. Dla mnie to najwygodniejsze. Wynajęłam auto od Rent and go. Super wypożyczalnia! Obsługa bardzo miła.
Na pewno przy kolejnej wizycie w Warszawie skorzystam z ich usług ponownie!

Odpowiedz

Andżelika Listopad 3, 2016 o 13:04

Miałam okazję wynająć skodę superb z wypozyczalni rent and go. http://rentandgo.pl/
Dostałam bardzo fajne auto, czyste i pachnące, Profesjonalne podejscie do klienta i na pewno do nich wroce!

Odpowiedz

Zostaw komentarz

*

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: