Oferta wynajmu samochodów Europcar
Oferta wynajmu samochodów Europcar

9 sierpnia 2016 przez Europcar Polska · 2 komentarze

Gdzie się wybrać na długi weekend 15 sierpnia?

podróż do Chorwacji, długi weekendTegoroczny kalendarz okazuje się dla nas wyjątkowo łaskawy. Przed nami kolejny długi weekend, który rozpocznie się 15 sierpnia. Może warto byłoby się gdzieś wybrać?

Jeżeli planujecie rodzinną wycieczkę po za miasto, to dobrym pomysłem jest odwiedzenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Jest to miejsce, w którym odprężą się zarówno dzieci, jak i rodzice. Oprócz atrakcji dla najmłodszych takich jak: ścieżka dydaktyczna Jura Park, plac zabaw czy wioska czarownic, znajdują się tam również domki, w których oferowane są zabiegi spa dla dorosłych. Na uwagę zasługuje także urokliwa lokalizacja Parku, który usytuowany jest w otoczeniu Gór Świętokrzyskich.

Jeżeli marzy Wam się romantyczna podróż do kameralnego miasteczka, to doskonałym wyborem będzie Kalisz, który nazywany jest Wenecją Północy. Miano to nie jest bynajmniej przesadzone. Nasze najstarsze polskie miasto zachwyca wspaniałą architekturą i roztacza uroczy klimat. Romantyczną atmosferę można szczególnie poczuć przechadzając się po Moście Miłości lub odbywając rejs łodzią św. Wojciecha po Prośnie. Tę niezwykłą scenerię dopełniają zabytkowe kamieniczki, sukiennice, zamki, dwory i pałace. Rzeczywiście nie potrzeba wyjeżdżać do Wenecji.

Tym, którzy potrzebują wyciszenia, polecamy wycieczkę na Roztocze. Jest to nie tylko region obfitujący w niezwykłe pomniki przyrody, ale również skarbiec dawnej architektury drewnianej i sakralnej. Symbolem tego miejsca są przede wszystkim zabytkowe cerkwie, okazałe młyny i przytulne wiejskie chałupki. Jeżeli szukacie zacisznego miejsca pełnego sielskiej atmosfery – Roztocze jest właśnie dla was.

Jeżeli wydaje Wam się, że trzydniowy weekend, to za mało czasu na wakacyjną wycieczkę, to nic bardziej mylnego. Krótki, ale intensywny wypoczynek może się okazać o wiele bardziej ekscytujący niż dwutygodniowy urlop pod palmami. Mikrowyprawy dostarczają zazwyczaj maksiprzyjemności.

{ 2 odpowiedzi… przeczytaj je poniżej dodaj swój komentarz }

Bransoletki Sierpień 20, 2016 o 12:07

Świetnie tam jest, jura park jest rewelacyjny, pozdrawiam.

Odpowiedz

Virtual Private Server Lipiec 26, 2017 o 21:05

Ja w tym roku w maju wybieram sie do Egiptu, do Sharm, jedziemy cala paczka poimprezowac, bo pitem niestety pewnie urlop dopiero we wrzesniu, juz mamy rezerwacje w alfa starze i zamierzamy sie cudownie bawic. IT. Kiedy ja sie uczylem na uniwersytecie, tacy jak ty chodzili juz do roboty, dobrze im bylo bo mieszkali z rodzicami, bawili sie na calego, chlali co weekend.

Odpowiedz

Zostaw komentarz

*

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: