Oferta wynajmu samochodów Europcar
Oferta wynajmu samochodów Europcar

10 września 2015 przez Europcar Polska · 0 odpowiedzi

Fitrent – od września mamy dla was nową usługę!

FitrentNie jest tajemnicą, że Europcar znajduje się w europejskiej czołówce wypożyczalni samochodów. Rosnące zainteresowanie ofertą wskazuje, że klienci doceniają nasze zaangażowanie oraz wysoką jakość usług. Tytuł lidera bardzo nas cieszy, ale jednocześnie zobowiązuje. Chcąc podtrzymać dotychczasową sympatię naszych klientów oraz wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom, postanowiliśmy uruchomić nową usługę – Fitrent.

Na czym ona polega? Jaką wprowadza nowość? Najprościej rzecz ujmując, Fitrent to rodzaj średnio- i długoterminowego wynajmu, który obejmuje okres od miesiąca do jednego roku. Jest to szczególnie dogodna alternatywa dla firm, którym nie odpowiada zarówno kupno, jak i wzięcie auta w leasing. Plusem takiego rozwiązania jest brak skomplikowanych formalności oraz oszczędność czasu.

Wynajęcie samochodu w ramach Fitrent obejmuje szereg usług, a tym m. in. dostawę samochodu na miejsce, utrzymanie pojazdu, ubezpieczenia oraz całodobową pomoc Assistance.

Usługa Fitrent jest dostępna od września. Rezerwacji można dokonywać zarówno telefonicznie, jak i mailowo. Do dyspozycji klientów, którzy wybiorą usługę Fitrent będą samochody z całej floty Europcar, w tym także nowości.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się ze szczegółami usługi Fitrent. Ptrzebne informacje znajdą Państwo w zakładce Oferta.

Twitter: Mamy dla Was nową usługę! Fitrent już od września w Europcar.

{ 0 odpowiedzi… dodaj teraz swój komentarz }

Zostaw komentarz

*

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: