Oferta wynajmu samochodów Europcar
Oferta wynajmu samochodów Europcar

8 stycznia 2014 przez Europcar Polska · 1 odpowiedź

Ferie z rodziną – na co zwrócić uwagę przy wynajmie samochodu

blog ec, Ferie z rodzinąDobrze spędzone ferie z rodziną to ferie przemyślane i zaplanowane. Nic tak nie uprzykrza urlopu, jak niekończące się „A nie mówiłem/am!”. Jeśli planujesz wypożyczyć samochód, mamy kilka porad, które pozwolą dopiąć kwestię podróży na ostatni guzik.  

  1. Korzystając z szerokiej oferty wypożyczalni, wybierz odpowiedni model auta. Czekają Cię długie godziny na drodze w wymagających, zimowych warunkach? Dobrym rozwiązaniem będzie SUV – na tyle wszechstronny, by zapewnić komfort podróżnym oraz pewność jazdy kierującemu pojazdem. SUV pokona przeszkody w postaci nierównej lub oblodzonej nawierzchni tak, jak zrobiłby to samochód terenowy. Niektóre z aut posiadają bagażnik na dachu lub dodatkową przestrzeń na niewymiarowy bagaż (narty, deski snowboardowe) po złożeniu foteli.
  2. Dodajmy do wyposażenia SUV-a łańcuchy śniegowe, a możemy czuć się przygotowani na każdą ewentualność. Te, które otrzymasz w Europcar zostaną zawczasu dostosowane do rozmiarów i możliwości wozu – o dobór odpowiedniego sprzętu zadba załoga wypożyczalni.
  3. Odetchnij od kierowania. Jeśli oprócz Ciebie na ferie wybiera się inna „zmotoryzowana” osoba – przekonaj ją, by zastąpiła Cię za kierownicą choćby na niewielkim odcinku trasy. Decydując się na opcję „Dodatkowy kierowca”, unikniesz zmęczenia, które z pewnością odbije się na współpasażerach.
  4. Rodzinne ferie dla wielu oznaczają spędzanie czasu z dziećmi. Bezdyskusyjnie, małym pasażerom należy się na pokładzie fotelik – tak dla ich bezpieczeństwa, jak i wygody.
  5. Nigdy nie wiadomo, czy będąc na miejscu nie zamarzy Ci się odwiedzenie ukrytego przed światem zakątka skrzętnie ignorowanego przez przewodniki. Oczywiście, można pytać o drogę miejscowych, ale nic nie zastąpi nawigacji GPS. Poinformuj nas, jeśli chcesz z niej korzystać w trasie.

Kto powiedział, że rodzinnych ferii nie można spędzić bezstresowo? Dzięki odrobinie wysiłku z Twojej strony na etapie planowania i pomocy ze strony Europcar, podróżowanie nie będzie w stanie przerwać urlopowego relaksu.

{ 1 komentarz… przeczytaj go poniżej albo dodaj swój komentarz }

janush Lipiec 24, 2015 o 09:04

Ja szczególnie zwracamuwage na umowę i to co w niej zawarte, bo o ile rysy w aucie można pofotogrfowac o tyle to co jest w umowie już podpisanej może potem przysporzyć problemów. Wiem z doswiadczenia że życie zaskakuje i dlatego zanim cos podpisze to sprawdzam z dostepnymi wzorami umów np tutaj http://cenabiznesu.pl/-umowa-najmu-samochodu-wzor-z-omowieniem czy tu http://poradnik.wfirma.pl/-wzor-umowa-najmu-samochodu-z-omowieniem albo w jeszcze innym serwisie w kórym mają sprow wzorów. Z zasady jest że te czestow ydawałoby się mało ważne punkty zostają pomijane a potem jak coś się stanie to robi się kłopot

Odpowiedz

Zostaw komentarz

*

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: