Oferta wynajmu samochodów Europcar
Oferta wynajmu samochodów Europcar

23 lutego 2016 przez Europcar Polska · 0 odpowiedzi

Fani motoryzacji na feriach

ZimaFerie to czas, kiedy powinno się robić to, na co się nie ma czasu na co dzień. Dlatego dwa tygodnie wolnego warto spożytkować na rozwijanie swoich pasji. Dzisiaj przedstawimy pomysły dla tych, którzy interesują się motoryzacją.

Jeżeli ktoś lubi podziwiać zabytki motoryzacyjne, to zapewne ucieszy go wycieczka do Muzeum Techniki w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Ekspozycje prezentują imponującą liczbę pojazdów z różnych epok (nie tylko samochody). Wizyta w takim miejscu to okazja do zapoznania się z historią motoryzacji oraz przyjrzenia się niebywałym okazom z bliska.

Tym, którzy interesują się przede wszystkim budową samochodów oraz ich projektowaniem, proponujemy warsztaty konstruowania. Mali fani motoryzacji mogą spróbować swoich sił podczas warsztatów budowania z klocków czy też składania modeli.

Dorosłym fanom motoryzacji polecamy nieco odważniejsze zajęcia np. doszkalającą jazdę w trudnych warunkach. Przejażdżka po pustym torze pod okiem wykwalifikowanego instruktora, może się okazać nie tylko ciekawą przygodą, ale i sporym wyzwaniem. Mniejsi fani motoryzacji, którzy chcą spróbować swoich sił za kierownicą, mogą natomiast wybrać się na tor cartingowy. Wydatek być może spory, ale doskonała zabawa gwarantowana.

Cokolwiek zdecydujecie się robić w czasie ferii ważne, aby dostarczyło Wam to radości i sprawiło, że choć przez chwilę zapomnicie o codziennych obowiązkach. Pierwszy turnus ferii w Polsce rozpoczyna się całkiem niedługo, dlatego warto zaplanować zimowisko już teraz.

{ 0 odpowiedzi… dodaj teraz swój komentarz }

Zostaw komentarz

*

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: