Oferta wynajmu samochodów Europcar
Oferta wynajmu samochodów Europcar

6 lipca 2018 przez Europcar Polska · 0 odpowiedzi

Dlaczego wynajem auta na lotnisku to dobry pomysł

Wybierając się w daleką podróż zazwyczaj decydujemy się na samolot. Obecnie jest to najszybszy, i wciąż taniejący, środek transportu. Jednak jakkolwiek byśmy nie organizowali naszej podróży, nie możemy się ograniczyć do jednego środka lokomocji. Żeby wydostać się z lotniska musimy skorzystać z taksówki lub transportu miejskiego. Lepszym rozwiązaniem jest jednak wynajem auta. Dlaczego? Przeczytajcie!

Dolecieliśmy – i co dalej?

Jeżeli zamierzamy lecieć tanimi liniami lotniczymi, to wynajem samochodu będzie niemalże koniecznością. W tym wypadku lotnisko zazwyczaj znajduje się na peryferiach metropolii lub w mniejszym mieście, oddalonym od miejsca docelowego o kilkadziesiąt kilometrów. W tym wypadku samochód daje większą niezależność niż transport publiczny (pociąg czy autobus). Ponadto nie jesteśmy uzależnieni od rozkładu jazdy, możemy zabrać tyle bagażu, ile nam się podoba i mamy większy komfort podróżowania.

Całodobowy dostęp

Placówki ulokowane na portach lotniczych zazwyczaj są otwarte dłużej niż w innych punktach wynajmu (niektóre są czynne całodobowo, a także w weekendy). Jest to rozwiązanie, które zapewnia klientom największą elastyczność w czasie podróżowania, szczególnie, kiedy docieramy na lotnisko późno w nocy, lub kiedy trzeba uwzględnić różnice w dwóch strefach czasowych.

Dodatkowe korzyści

    Bardzo często zdarza się, że linie lotnicze stają się partnerami firm wynajmujących samochody. W przypadku Europcara przewoźnikami stale współpracującymi są m.in.: Aeroflot, Flying-blue, Emirates Skywards, Linie Lotnicze Turkish. Członkom takiego programu lojalnościowego oferowane są preferencyjne stawki na wynajem, atrakcyjne nagrody lub punkty, które można wymienić na wypożyczenie auta.

Połączenie dwóch środków lokomocji: samolotu i wynajętego samochodu to bardzo ciekawe rozwiązanie dla tych, którzy chcą wygodnie i bezproblemowo podróżować.

 

Obecnie Europcar posiada w Polsce aż 13 placówek ulokowanych na lotniskach m.in. w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku. W celu zapoznania się ze szczegółami oferty, zapraszamy na naszą stronę internetową. Tam znajdą Państwo pełną listę placówek znajdujących się na lotniskach, a także dokładne warunki wynajmu.

 

{ 0 odpowiedzi… dodaj teraz swój komentarz }

Zostaw komentarz

*

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: