Oferta wynajmu samochodów Europcar
Oferta wynajmu samochodów Europcar

23 sierpnia 2016 przez Europcar Polska · 1 odpowiedź

Dlaczego warto wybrać się na wakacje wypożyczonym samochodem?

station_outside_night, wybrać się na wakacjeWypożyczanie samochodów staje się coraz bardziej popularnym sposobem na podróżowanie w czasie wakacji. Dlaczego tak się dzieje? Jakie są zalety takiego rozwiązania? O tym w dzisiejszym wpisie.

Nie martwisz się awariami

Jeżeli wybierasz się w podróż wynajętym autem, nie musisz się martwić o ewentualne usterki. Po pierwsze dlatego, że samochody, które oferują wypożyczalnie są nowe i posiadają niski przebieg. W przypadku wypożyczalni Europcar średni wiek samochodów to zaledwie 6 miesięcy. Po drugie pojazd wynajmowany jest objęty specjalną usługą, do której zalicza się pomoc ze strony wypożyczalni w razie nieprzewidzianych zdarzeń. W Europcar usługa Assistance działa całodobowo na terenie całego kraju. W razie jakiejkolwiek awarii możliwe jest sprawne usunięcie usterki lub udostępnienie klientowi auta zastępczego.

Możesz korzystać z kilku środków komunikacji

Jedną z zalet przemieszczania się wynajętym autem jest również to, że można je użytkować przez określony czas, na wybranym przez siebie odcinku podróży. Jeżeli umiejętnie zaplanujemy swoją wakacyjną eskapadę, to możemy skorzystać z kilku środków lokomocji, w zależności od potrzeb. Jeżeli marzy nam się wycieczka krajoznawcza, połączona z rejsem na drugi koniec półwyspu oraz szybkie przemieszczenie do miasta, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby pierwszy odcinek trasy pokonać wypożyczonym samochodem, następny promem, a ostatni koleją. Najważniejsze, aby wynajęty samochód zostawić w jednej z placówek wypożyczalni. Zazwyczaj znajdują się one w dogodnych lokalizacjach np. w pobliżu lotnisk, portów i w centrach dużych miast.

Myślisz tylko o wakacjach

Podróżując wynajętym autem, nie będziesz musiał obawiać się o kradzież pojazdu lub upływający termin ubezpieczenia. Każdy samochód jest objęty bowiem obowiązkowym ubezpieczeniem. Formalności zostawiasz nam.

Jeżeli nasz wpis zachęcił Cię do wynajęcia samochodu na wakacje, to zapraszamy na naszą stronę internetową. W zakładce Oferta znajdują się szczegółowe dane dotyczące naszych usług.

{ 1 komentarz… przeczytaj go poniżej albo dodaj swój komentarz }

Wtryskiwacz Wrzesień 26, 2016 o 10:40

Auto wypożyczone to dość dobre rozwiązanie, zgadzam się 🙂 Jednak zdarzają się takie przypadki, że cena za krótkoterminowe wynajęcie auta jest tak wysoka, że zupełnie się to nie opłaca.

Odpowiedz

Zostaw komentarz

*

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: