Oferta wynajmu samochodów Europcar
Oferta wynajmu samochodów Europcar

28 czerwca 2017 przez Europcar Polska · 0 odpowiedzi

Dlaczego samochód to najlepszy środek lokomocji na wakacje?

środek lokomocji na wakacje

Planując urlop, najpierw myślimy o miejscu, dopiero potem o transporcie. Wybór środka lokomocji zostawiamy zazwyczaj na ostatnią chwilę. Dzisiaj przedstawimy Wam kilka powodów, dlatego warto podróżować samochodem zamiast publiczną komunikacją.

 

Zatrzymacie się gdziekolwiek chcecie

Jeżeli marzy Wam się piknik na łące pełnej maków lub pod ruinami średniowiecznego zamku, to nie ma problemu. Samochodem możecie zatrzymać się, gdziekolwiek chcecie. Jeżeli wybierzecie właśnie ten środek lokomocji, będziecie  mogli zawsze zmodyfikować swój plan podróży.

 

Bez presji czasu

Rozkłady jazdy to zmora niejednego podróżnika. Mają bowiem to do siebie, że często bywają zmieniane, nieczytelne, a najczęściej zwyczajnie niezgodne z rzeczywistością. Jeżeli wybierzecie się w podróż samochodem, nie będziecie musieli obawiać się, że spóźnicie się  na peron lub pociąg nie przyjedzie. Wyjedziecie i wrócicie, kiedy sami o tym zdecydujecie.

 

Zabierzecie każdy bagaż

Samochód jest całkiem pakownym środkiem lokomocji. Oprócz walizek, toreb i innych drobnych bagaży, przewiecie także kajak, rower czy turystyczną lodówkę. Najważniejsze, aby wszystko odpowiednio poukładać.

 

Samochód to bezkonkurencyjna alternatywa dla środków komunikacji publicznej. jest wygodny, przestronny i zapewnia elastyczność w czasie wakacyjnych wojaży.

Jeżeli nie macie samochodu lub obawiacie się, że Wasze cztery kółka mogą nie sprostać dalekiej podróży, możecie skorzystać z możliwości wypożyczenia auta. Jest to korzystne rozwiązanie z kilku powodów. Po pierwsze wypożyczalnie oferują stosunkowo nowe samochody (z niskim przebiegiem), a także całodobową usługę Assistance. Jeżeli chcecie poznać szczegóły oferty Europcar, zapraszamy na naszą stronę internetową.

{ 0 odpowiedzi… dodaj teraz swój komentarz }

Zostaw komentarz

*

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: