Oferta wynajmu samochodów Europcar
Oferta wynajmu samochodów Europcar

29 grudnia 2015 przez Europcar Polska · 1 odpowiedź

Co podarować fanowi motoryzacji w nadchodzącym roku?

postanowienia noworoczneŚwięta już minęły, ale sezon na prezenty wcale nie. Przed nami nowy rok, a wraz z nim kolejne jubileusze, urodziny, imieniny oraz wszelkie okazje do wręczania podarunków. Dlatego już dziś podpowiadamy, co można sprezentować małemu fanowi motoryzacji w nadchodzącym roku.

Ciekawą propozycją mogą być klocki Lego. Nie tylko pobudzają wyobraźnię, lecz także rozwijają umiejętności manualne. Samodzielne skonstruowanie pojazdu może okazać się wyzwaniem i zapewnić zabawę dla całej rodziny na wiele, wiele godzin.

Uzupełnieniem pojazdu z klocków może być natomiast inny prezent:  własnoręcznie składany tor wyścigowy. Podobnie  jak Lego, jest to zabawka niebywale rozwijająca kreatywność. Z jej elementów można bowiem ułożyć wiele kombinacji. Taki tor z pewnością szybko się dziecku nie znudzi.

Innym pomysłem jest kupno symulatora jazdy na konsolę lub innej gry motoryzacyjnej (zainteresowanych odsyłamy do naszego poprzedniego wpisu). Dzięki takiemu prezentowi nasz mały fan motoryzacji będzie mógł poczuć się jak prawdziwy kierowca.

Niezależnie od tego, co wybierzecie pamiętajcie, że prezent ma sprawiać radość przede wszystkim osobie obdarowywanej. Kupując upominek nie należy kierować się wyłącznie własnymi zainteresowaniami i gustem. Jeżeli choć trochę postaramy się dopasować prezent do upodobań obdarowywanego, z pewnością zostanie to przez niego docenione.

{ 1 komentarz… przeczytaj go poniżej albo dodaj swój komentarz }

Laurico Styczeń 22, 2016 o 17:13

A moim zdaniem fajnym pomysłem jest np. przejażdżka sportowym samochodem 😉

Odpowiedz

Zostaw komentarz

*

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: