Oferta wynajmu samochodów Europcar
Oferta wynajmu samochodów Europcar

7 sierpnia 2014 przez Europcar Polska · 1 odpowiedź

BMW 116i

80. BMW, BMW 116iSportowy, wyposażony w nowoczesne technologie, a jednocześnie wygodny i wyręczający kierowcę podczas nielubianych manewrów – taki właśnie jest samochód BMW 116i. Wyróżniający przód (przypominający rekina) oraz wyraźnie zarysowana sylwetka nadają temu modelowi dynamicznego i nieco drapieżnego charakteru. Jednakże atrakcyjny wygląd to nie jedyna zaleta BMW 116i.

Przyjrzyjmy się zatem jego parametrom. Jak na kompakt, są naprawdę imponujące. 1,6-litrowy, turbodoładowany silnik o mocy 136 KM zapewnia mu zaskakująco dobre osiągi. Do 100 km/h auto rozpędza się w zaledwie 8,6 sekundy. Do tego jeszcze rozsądne zużycie paliwa na poziomie – od 7 litrów podczas jazdy w mieście, a do 5,5 litrów poza terenem zabudowanym.

Jak wspomnieliśmy auto ma sportową sylwetkę. Jednak uspokajamy tych, którzy podejrzewają BMW 116i o klaustrofobiczną przestrzeń. Lekka ciasnota wcale nie zmniejsza komfortu jazdy. W porównaniu z innymi kompaktami, samochód ten jest całkiem obszerny, a wnętrze przyjemnie otula pasażerów. BMW 116i sprawdza się w każdych warunkach: zarówno podczas długiej podróży, jak również codziennej jazdy po mieście. Śmiało można się nim wybrać także po zakupy – bagażnik o pojemności 360 litrów w zupełności wystarczy, aby pomieścić codzienne sprawunki.

BMW 116i jest niezwykle nowoczesne i posiada okazały pakiet technologii m. in. BMW Efficient Dynamics z funkcją „Auto Start Stop”. Podczas podróży tym modelem z łatwością można podłączyć do systemu swojego iPhona. Dzięki przyciskom umieszczonym na kierownicy, obsługa telefonu nie będzie odwracała od uwagi prowadzącego, od trasy. Tym, którzy nawet podczas podróży nie mogą rozstać się z nowoczesnymi technologiami, BMW Connected Drive umożliwił dostęp do Internetu, aplikacji przeznaczonych do odbioru radia internetowego oraz komunikacji poprzez portale społecznościowe. W tym modelu BMW istnieje także możliwość integracji smartfonów i odtwarzaczy muzycznych.

Dla tych, którzy szczególnie nie lubią wykonywać skrupulatnych manewrów, zainstalowano szereg funkcji takich jak: asystent parkowania, kamera cofania i system ostrzegania przed zjechaniem z pasa ruchu. Dodatkowo BMW 116i posiada także tempomat z funkcją hamowania oraz system Speed Limit Info i No Passing Info.

BMW 116i jest ciekawą propozycją zarówno dla tych, którzy wybierają się w długą podróż, jak i tych, którzy poruszają się w obrębie jednego miasta. Rozwiązania, które zostały zastosowane w tym modelu łączą tradycję z nowoczesnością a przez to zadowalają biegunowo różnych klientów. Auto posiada cechy idealnego samochodu kompaktowego: jest dynamiczne, komfortowe i bezpieczne. To bez wątpienia propozycja, której warto przyjrzeć się bliżej.

{ 1 komentarz… przeczytaj go poniżej albo dodaj swój komentarz }

free google adwords account Styczeń 12, 2015 o 03:49

Thanks for finally writing about >BMW 116i – idealny samochód kompaktowy | Europcar
Blog <Liked it!

Odpowiedz

Zostaw komentarz

*

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: